LAB-NET.pl - wywoływanie zdjęć cyfrowych przez internet Sesje fotograficzne Fotograf Słupsk - Marian Brzeziński
Fotoksiążka, fotoalbmum Poligrafia - druk cyfrowy
Fotoksiążki, fotoalbmumy
LAB-NET - odbitki przez internet Cennik na odbitki i wydruki cyfrowe Odbitki, wywoływanie przez internet Fotograf Słupsk - Marian Brzeziński Profil ICC Promocje

FotoAlbumy, FotoKsiążki i Kalendarze
FotoAlbum zamówiony w LAB-NET to niezapomniany prezent na długie lata. Masz dość oglądania zdjęć w tradycyjnych albumach lub bezpośrednio na ekranie Twojego monitora? Mamy dla Ciebie niesamowitą ofertę, którą jest fotoalbum. Pozbądź się tradycyjnych albumów ze ścisle określonym formatem zdjęć i zamień je na fotoalbum. Zobacz jakie to proste i przyjemne.

Oprogramowanie, które udostępniamy na naszej stronie pozwoli Ci i Twoim bliskim stworzyć olśniewający fotoalbum w kilka chwil, pozwoli Ci wyczarować piękne albumy w stylu fotoksiążek. Kiedykolwiek będziesz chciał coś zmienić, następny mały klik zamieni stare kartki na nowe. Twoje zdjęcia będą lśnić tak jak wtedy, kiedy je robiłeś.

Proponujemy Państwu profesjonalne fotoalbumy na 16 podwójnych (32 strony) kartkach w formatach 10x15, 13x18, 15x20, 20x20, 20x25, 20x30. Wystarczy tylko kilka kroków, aby sterta starych zdjęć stała się olśniewającym fotoalbumem.

Chcemy, abyś mógł zaprojektować swój fotoalbum łatwo i szybko. Dlatego udostępniamy na naszej stronie oprogramowanie, które działa jak marzenie. Program jest wielofunkcyjny, a mimo to efektywny. Z pewnością można go nazwać przyjaznym i komfortowym programem. Intuicyjny z bogatą paletą możliwości i łatwych w użyciu narzędzi. Wystarczy wybrać szablon, przeciągnąć zdjęcia do albumu, można je powiększyć, przenieś, wymienić, dodać opis.

Dzięki programowi, który możesz pobrać z naszej strony otrzymujesz łatwe w użyciu narzędzie do tworzenia fotoalbumów z ponad 100 gotowymi szablonami stron, filtrami graficznymi i wygodnym interfejsem użytkownika.Możesz zaprojektować swój fotoalbum w domu, a następnie przynieść go do nas np. na płycie CD, USB lub wysłać przez internet do wykonania.
FotoAlbumy - program

FotoAlbumy i Kalendarze
Kalendarze A4 i A3 Kalendarze w dużych formatach

Poza fotoalbumami program pozwala również tworzyć niesamowite kalendarze. Kilkoma ruchami myszki możesz wykonanać piękne kalenarze dwunastostronicowe zaczynające się np. nietypowo od połowy roku. Istenieje również możliwość zbudowania kalendarza 18 stronicowego. Dzięki dużej ilości wbudowanych szablonów masz możliwość ułożyć swoje zdjęcia na stronach kalendarza na wiele sposobów. Proponowane rozmiary stron to A3 i A4.


Główne Cechy Programu

1.  Formaty fotoalbumów w cm: 10x15, 13x18, 15x20,
     20x20, 20x25 i 20x30.
2.  Formaty kalendarzy A4 i A3.
3.  Ponad 100 stron z gootowymi szablonami.
4.  Efekty takie jak: ramki, cienie, gradient, napisy itd.
5.  Bogata edycja zdjęć min: korekcja koloru, nasycenia,
     ostrości, czarno-białe, sepia, redukcja czerwonych oczu.
6.  Program obsługuje języki: polski, angielski, niemiecki.
7.  Automatyczny update przez internet.

Zobacz jak powstają robione przez nas FotoAlbumy.Foto Słupsk 2005 - zdjęcia i cyfrowe odbitki przez internet, wywoływanie zdjęć, najtańsze zdjęcia i odbitki cyfrowe
AGFA d-lab 2 PLUS 400 DPI - gwarancja najwyższej jakoœci na odbitki i zdjęcia cyfrowe, fotograf Marian Brzeziński

kontakt     odbitki cyfrowe - cennik     kadrowanie zdjęć     program
zdjęcia śłubne     chrzciny, komunie     fotografia profesionalna