LAB-NET.pl - wywoływanie zdjęć cyfrowych przez internet Sesje fotograficzne Fotograf Słupsk - Marian Brzeziński
Fotoksiążka, fotoalbmum Poligrafia - druk cyfrowy
Fotoksiążki, fotoalbmumy
LAB-NET - odbitki przez internet Cennik na odbitki i wydruki cyfrowe Odbitki, wywoływanie przez internet Fotograf Słupsk - Marian Brzeziński Profil ICC Promocje
Druk cyfrowy
Poza tradycyjnymi odbitkami i wydrukami wielkoformatowymi firma LAB-NET świadczy również usługi poligraficzne - druk cyfrowy.

Aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów zakupiliśmy kolorowy system produkcyjny Konica Minolta bizhub PRO C5501, który zapewnia najwyższej jakości wydruki cyfrowe zarówno w trybie kolorowym jak i monochromatycznym.

Dzięki unikalnej kombinacji wysokiej prędkości, rozległej elastyczności pod względem nośników oraz najwyższej jakości obrazów jesteśmy w stanie zaoferować Państwu druk wszelkich materiałów reklamowych takich jak ulotki, foldery, broszury, katalogi, raporty, materiały szkoleniowe, wizytówki, zaproszenia, plakaty, dyplomy, a także kalendarze, fotoksiążki, banery itd.
Konika Minolta Bizhub PRO C5501

Większość prac możemy wydrukować z dnia na dzień, a w sprawach niecierpiących zwłoki nawet "od ręki". Prace przygotowane do druku cyfrowego można szybko przesłać do nas za pomocą internetu, a wydruk próbny możemy mieć gotowy już po kilku minutach i nie będzie się on niczym różnić od reszty nakładu.

Druk cyfrowy


Foto Słupsk 2005 - zdjęcia i cyfrowe odbitki przez internet, wywoływanie zdjęć, najtańsze zdjęcia i odbitki cyfrowe
AGFA d-lab 2 PLUS 400 DPI - gwarancja najwyższej jakoœci na odbitki i zdjęcia cyfrowe, fotograf Marian Brzeziński

kontakt     odbitki cyfrowe - cennik     kadrowanie zdjęć     program
zdjęcia śłubne     chrzciny, komunie     fotografia profesionalna