Fotoalbumy z własnych zdjęć


Masz dość oglądania zdjęć w tradycyjnych albumach lub bezpośrednio na ekranie Twojego monitora? Mamy dla Ciebie niesamowitą ofertę, którą jest fotoalbum, a ten zamówiony w LAB-NET to niezapomniany prezent na długie lata. Pozbądź się tradycyjnych albumów ze ścisle określonym formatem zdjęć i zamień je na fotoalbum. Zobacz jakie to proste i przyjemne.

Oprogramowanie, które udostępniamy na naszej stronie pozwoli Ci i Twoim bliskim stworzyć olśniewający fotoalbum w kilka chwil, pozwoli Ci wyczarować piękne albumy w stylu fotoksiążek. Kiedykolwiek będziesz chciał coś zmienić, następny mały klik zamieni stare kartki na nowe. Twoje zdjęcia będą lśnić tak jak wtedy, kiedy je robiłeś.

Proponujemy Państwu profesjonalne fotoalbumy w różnych wersjach i rozmiarach. W naszej ofercie posiadamy kilka wersji:

Dostępne są w różnych formatach m. in. 10x15, 13x18, 15x20, 20x20, 20x25, 20x30, 30x40. Wystarczy tylko kilka kroków, aby sterta starych zdjęć stała się olśniewającym fotoalbumem. Chcemy, abyś mógł zaprojektować swój fotoalbum łatwo i szybko. Dlatego udostępniamy na naszej stronie oprogramowanie, które działa jak marzenie. Program jest wielofunkcyjny, a mimo to efektywny. Z pewnością można go nazwać przyjaznym i komfortowym programem. Intuicyjny z bogatą paletą możliwości i łatwych w użyciu narzędzi. Wystarczy wybrać szablon, przeciągnąć zdjęcia do albumu, można je powiększyć, przenieś, wymienić, dodać opis. Dzięki programowi, który możesz pobrać z naszej strony otrzymujesz łatwe w użyciu narzędzie do tworzenia fotoalbumów z ponad 100 gotowymi szablonami stron, filtrami graficznymi i wygodnym interfejsem użytkownika.Możesz zaprojektować swój fotoalbum w domu, a następnie przynieść go do nas np. na płycie CD, USB lub wysłać przez internet do wykonania.