Fotokalendarze ze zdjęciami

Format: SR A3 - to aż 32 cm x 45 cm - z białą ramką
Papier: dwukrotnie dwustronnie powlekany o wysokiej gładkości i gramaturze aż 300 g/m2
Ilość stron: 13 (okładka + 12 miesięcy na oddzielnych grubych kartach)
Oprawa: kalendarz zbindowany oprawą drucianą, posiada metalową zawieszkę

Jeżeli chcesz podarować swoim bliskim coś niezwykłego lub sprawić, że zwyczajny z pozoru przedmiot, nabierze dla nich sentymentalnego charakteru, to mamy dla Ciebie idealną propozycję - kalendarz ze zdjęciami. Ale nie są to zwyczajne widoki, zdjęcia małych kotków, czy reprodukcje obrazów znanych malarzy. My wykonamy dla Ciebie kalendarz, które ozdobią zdjęcia wybrane przez Ciebie. Jest to doskonały pomysł na podarunek również na Dzień Babci, Dzień Dziadka, z okazji którego, można podarować im kalendarz ze zdjęciami wnucząt, podobnie sprawa się ma z zakochanymi, dlaczego nie sprezentować narzeczonemu lub narzeczonej kalendarza, pełnego wspólnych zdjęć? Z naszej strony oferujemy profesjonalne wykonanie z uwzględnieniem odpowiedniego formatu oraz formy bindowania. Nasze realizacje, to produkty gotowe do podarowania, przygotowane zgodnie ze wszystkimi wytycznymi naszych zleceniodawców i doskonałe jakościowo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania!

Kliknij i pobierz program do kalendarzy

Dostępne wzory kalendarzy na Rok 2020


Co nas wyróżnia:

Jako nieliczni sprzedajemy kalendarze na naprawdę grubych kartkach o gramaturze aż 300 g/m2. Tylko taka grubość zapewnia trwałość kalendarzy i jego wytrzymałość. Unikniesz niespodzianek typu urwane kartki zaraz po przekręceniu stron o kolejny miesiąc. Firmy konkurencyjne na swoich stronach piszą, że sprzedają kalendarze na grubych kartach jednocześnie podając gramaturę 160 g/m2. Nie daj się nabrać - taka gramatura to zwykła cieńka kartka, którą stosuje się do druku plakatów na słupy ogłoszeniowe.

Kalendarze według szablonów od 01 do 20 wykonujemy dla Ciebie sami. Do Ciebie należy tylko przesłanie do nas zdjęć z nazewnictwem: okładka, styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, paĽdziernik, listopad, grudzień.

Możesz również zaprojektować własny kalendarz za pomoc programu, którego link umieszczony jest na górze strony.

Program posiada szerokie możliwości projektowe:
- możliwość wybierania kilku układów zdjęć na jednej stronie
- zmiana dowolnego koloru i rozmiaru: czcionek dni, miesięcy, teł itd.
- wpisywanie dowolnych świąt, dat, dedykacji itp.
- możliwość zapisania gotowego projektu na własnym dysku
- wysyłkę gotowego kalendarza bezpośrednio na nasz serwer

Gotowy kalendarz odsyłamy do Ciebie do 48 godzin roboczych (przeważnie z dnia na dzień).

Kliknij i pobierz program do kalendarzy